TWS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TWS

Producent: TWS

Firma TWS rozpoczęła swoją działalność w 1976 roku i zakorzeniła swoje korzenie w rodzinnej tradycji wydobycia i przetwarzania kamieni naturalnych od 4 pokoleń.

Jakość materiałów, ciągłe badania innowacyjnych technik, wiedza i doświadczenie to kluczowe atuty, które wyróżniają TWS na przestrzeni lat.

TWS ma codzienne wyzwanie: z wrażliwością i ciekawością promować kulturę kamienia naturalnego, a także miłość do naturalnych materiałów i pasję do tej pracy.

Terytorium daje TWS inspirację dla jej twórczości i nowe pomysły: w 1995 roku TWS stworzyło „Le Pietre Mediterranee”, nową powierzchnię powstałą poprzez przekształcenie różnych wapieni, takich jak wapienia włoskie, wapień francuski (Corton), kamień jerozolimski, wapienie z Libanu. Zaproponowany do restrukturyzacji zabytkowych domów, Le Pietre Mediterranee są w stanie na przestrzeni lat nadać wartość i urok architekturze śródziemnomorskiego krajobrazu.

Od 1999 roku TWS promuje swoje własne produkty poprzez wystawy krajowe i międzynarodowe, wykorzystując również duża sieć handlowa we Włoszech, Europie i USA, rozwijana przez lata dzięki sile ludzkich relacji.

W 2014 roku TWS rozpoczęła nową działalność badawczo-rozwojową, opartą na połączeniu wysokiej technologii, kreatywności projektantów i analizy materiałów . Rezultatem jest „Trame di Pietra”, unikalne, autentyczne i współczesne powierzchnie z naturalnego kamienia i marmuru. Tramwaj Pietra.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek