TWIN SYSTEMS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TWIN SYSTEMS

Producent: Twin Systems

TWIN SYSTEMS projektuje, planuje i dystrybuuje systemy aluminiowe dla architektury.

Ponad 10 letnie doświadczenie zdobyte w branży, zapewnia wysoką jakość i kompletność usług: od doradztwa, poprzez realizację szytą na miarę, po samą instalację, dzięki 14 punktów sprzedaży dystrybuowanych na całym terytorium Włoch.

Twin Systems jest synonimem doskonałości, zwłaszcza dzięki starannemu i skrupulatnemu doborowi produktów Made in Italy, które składają się na szeroką gamę produktów dostępnych dla klientów, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska ochrona.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek