TUNA OFIS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów

TUNA OFIS

Producent: Tuna Ofis

Założona w 1970 roku firma Tuna ma wizję podniesienia jakości swoich produktów i usług na najwyższy poziom, od tego czasu marka, która na nowo wyznacza standardy sektora dzięki pionierskiemu i innowacyjnemu podejściu. Partnerstwo z Girsberger Holding Co. przedstawiło ergonomię, innowacyjność, funkcjonalność i inne podstawowe kryteria dla sektora mebli biurowych.

Materiał projektu, funkcjonalność i rozwój nowych produktów wymaga dobrze zorganizowanej infrastruktury produkcyjnej, opartej na najnowocześniejszych -technologie artystyczne. Inwestycje w markę zbudowały podejście połączone z wykwalifikowanymi technikami i technologiami wytwarzania. Produkty marek Tuna Ofis, Tuna Girsberger i Tuna Ev są wytwarzane w zaawansowanych zakładach produkcyjnych zbudowanych w Silivri w Stambule, obejmujących 55 000 mkw. zamkniętej powierzchni zakładu.

Dzisiaj Tuna tworzy projekty ze świadomością, że jakość składa się z doskonałości w szczegółach. Tuna dostarcza rozwiązania, które można dostosować do oczekiwań i priorytetów zarówno dostawców, jak i klientów, nie rezygnując przy tym z uniwersalnych wartości wzornictwa. Ponieważ Tuna przedstawia dzisiejszy projekt dla dzisiejszego życia i dzisiejszych potrzeb.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek