TUBES RADIATORI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 107 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 107 elementów

TUBES RADIATORI

Producent: Tubes Radiatori

Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu w branży grzewczej i hydraulicznej Tubes Radiatori produkuje grzejniki, grzejniki dekoracyjne, podgrzewacze do ręczników i systemy oczyszczania powietrza. Misją Tubes jest tworzenie nowoczesnych elementów projektowych nadających się do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych, oferując produkty będące wynikiem ciągłych innowacji opartych na rozwiązaniach technologicznych. Tubes Radiatori wierzy w wprowadzanie nowych pomysłów do sektora, aby grzejniki i grzejniki mogły mówić nowymi językami dzięki świeżym formom i projektom. Nie zawsze oznacza to zwykłą zmianę stylizacji tradycyjnych elementów, ale ogólną ewolucję branży do tej pory sprowadzaną do roli czysto technicznej, bez wyrazistej treści. Firma angażuje się w program badawczo-rozwojowy prowadzony przez uznanych na całym świecie specjalistów, z którymi Tubes od lat nawiązuje bliskie relacje. Luca Nichetto współpracował z Tubes przy tworzeniu nagrzewnicy Astro, zdobywcy wielu nagród, w tym nagrody German Design Award 2019, podczas gdy Alberto Meda zaprojektował wielokrotnie nagradzany grzejnik Step-by-Step.

Tubes Radiators: grzejnik dekoracyjny jako grzejnik design objectTubes ugruntował swoją pozycję na rynku dzięki śmiałym rozwiązaniom linii Ixsteel i Basics 14, które przekształcają grzejnik z zaledwie funkcjonalnego obiektu w prawdziwy element dekoracyjny. Basic to wyrafinowana kompilacja wyjątkowo oryginalnych projektów, wśród których znajduje się stalowy grzejnik Arkos, czyli Key, który zamienia wieszak na ręczniki w element designu i akcesorium wyposażenia. W 2003 roku firma wyprodukowała kolekcję Elements, charakteryzującą się inteligentnym wykorzystaniem materiałów i kolorów oraz nieustanną innowacją formalną. Grzejniki poziome, pionowe i ławkowe z linii Soho bawią się gamą kolorów od ciemnej czerni po jaśniejsze odcienie, które pasują do każdej przestrzeni i stylu wnętrza.

Zaprezentowana na Międzynarodowym Salonie Łazienkowym 2018, kolekcja Plug&Play kontynuuje tradycję Tubes zaskakiwać swoją publiczność. Scaletta przekształca przedmiot codziennego użytku, taki jak drabina, w piękny, praktyczny grzejnik, który łatwo się przemieszcza

jest nawet dostępny w wykończeniu w kolorze złotym. Wraz z Eve, firma kontynuuje przemyślenie grzejnika poprzez zabawę światłem i formą.

Tubes Radiatori: Grzejniki i podgrzewacze do ręczników od 1992 roku Tubes Radiatori zostało założone w 1992 roku w Resana w prowincji Treviso. Działalność firmy rozpoczęła się od silnego przekonania rodziny Crosetta, że spawanie na grzejnikach musi być niewidoczne. W ten sposób rozpoczęła się produkcja designerskich grzejników i grzejników, które od razu zostały docenione przez konsumentów. Podążając ścieżką wytyczoną pierwszego dnia, Tubes kontynuowało innowacje, proponując coraz bardziej zaawansowane rozwiązania, z których jednym była Joba, która natychmiast stała się ikoną firmy.

Tubes było dobrze przygotowane na nadejście nowego tysiąclecia. W 2003 roku firma rozpoczęła prestiżową współpracę z Palomba Serafini Associati, który zaprojektował niezwykle udane linie Rift, Square i Tbt. Kolejne lata to rosnąca świadomość możliwości technicznych i artystycznych firmy w oparciu o doświadczenie założycieli w branży wodno-kanalizacyjnej i grzewczej. Ta długoletnia wiedza technologiczna była w stanie zapewnić bezkompromisową jakość trwałych, wysokowydajnych produktów firmy. W tym samym czasie Tubes zareagowało na niszę rynkową poszukującą nowych pomysłów, form i koncepcji oprócz funkcjonalności. Klient kochający wzornictwo, który również zwrócił uwagę na oszczędność energii, był w stanie znaleźć konkretne rozwiązania w Tubes Radiatori – i nadal to robi. Tubes uważa, że elementy grzejne i akcesoria powinny łączyć piękno i treść, architekturę i technologię, wysoką jakość i atrakcyjność wizualną.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek