TTM ROSSI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TTM ROSSI

Producent: TTM Rossi

Od 1959 roku TTM Rossi jest jednym z liderów producentów i dostawców siatek i siatek drucianych, standardowych lub spersonalizowanych, stosowanych w różnych dziedzinach, takich jak filtrowanie przemysłowe, moskitiery, wyposażenie, elewacje, pokrycia, zabezpieczenia i projektowanie zarówno na terytorium krajowym, jak i zagranicznym.

Produkcja TTM Rossi rozwijała się przez lata, dotykając od czasu do czasu różnych segmentów rynku. Wraz z ekspansją wymiarową i produkcyjną, w 1984 roku podjęto decyzję o budowie nowej siedziby operacyjnej.

Obecnie działalność odbywa się w dwóch różnych ośrodkach, na około 5000 m2 zadaszonej powierzchni.

Stałe zaangażowanie w badania, znajomość rynków, śmiałość i intuicja w testowaniu, w połączeniu z wykorzystaniem maszyn z zaawansowaną technologią, gwarantują wysoką jakość siatek drucianych i pozwalają na uzyskanie licznych i niezwykłych pozytywnych wyników, realizując innowacyjne produkty wysoko wyspecjalizowane i unikalne w swoim specyficznym zastosowaniu sektor.

Dzięki 50-letniemu doświadczeniu w branży, TTM Rossi uzyskało Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością UNI EN ISO 9001:2000 O. C.ICIM N.3235/2, z filozofią nie pozostawania na zdobytych stanowiskach , ale nadal inwestować w celu poszerzania dostępnych rynków, dywersyfikacji i podnoszenia know-how oraz stawiania czoła ewolucji i zmianom na rynku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek