TRONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

TRONE

Producent: Trone

W wyniku współpracy projektantów, inżynierów i ekspertów rzemieślniczych, firma Trone narodziła się z misją: odkrywać na nowo doświadczenia związane z toaletami.

Toalety o nowym designie, kolorowe i wykonane w krótkim łańcuchu dostaw, we Francji i we Włoszech. Mniej monotonne i bardziej wyjątkowe doświadczenie: niezapomniane!

Przedmiot, który nigdy się nie zmienił

Od 1775 roku, kiedy po raz pierwszy powstały nowoczesne toalety, nigdy nie zostały wymyślone na nowo.

Nigdy wcześniej toalety nie były pożądane. Nigdy wcześniej toalety nie były częścią tworzenia estetycznej przestrzeni. Nigdy wcześniej kupowanie toalet nie było przyjemnością.

O to właśnie chodzi w Trone.

Kiedy intymność staje się wysublimowana

Ambicja Trone: wymyślić na nowo doświadczenia związane z toaletą.

Przede wszystkim chodzi o uczynienie toalety pożądanym przedmiotem, niepowtarzalny i z charakterem.

Przełamywanie tabu, aby toaleta była czymś eleganckim, symbolem wyrafinowanego smaku, nieoczekiwanym elementem dekoracyjnym, ale niezbędnym.

Jednak nie chodzi tylko o toalety jako obiekt, ponownie zastanawiamy się nad przestrzenią i wrażeniami z toalety .

Cel? Aby przywrócić znaczenie francuskiemu określeniu, które zniknęło z „miejsca komfortu”: miejsca komfortu, w którym czuje się dobrze.

ICONE01 – odniesienie do designerskich toalet

Nasi inżynierowie i projektanci zaczynali od zera. Starali się przemyśleć wszystko: użyte materiały, ergonomię, funkcjonalność, higienę, wygodę, estetykę, …

Tak powstał ICONE01: montując wysokiej jakości elementy, aby stworzyć przedmiot w 100% wyprodukowany we Francji.

ICONE01, to emaliowana ceramiczna muszla klozetowa. Praca z ceramiką to rzadkie know-how: mieszanka emalii, skrupulatne dozowanie, pieczenie na czas, ... nadają naszej ceramice jej przezroczystość i solidność. Z tych reakcji rodzą się również kolory, których nigdy wcześniej nie uzyskano, dzięki czemu każdy element jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

ICONE01, to przezroczysty zbiornik na wodę, w którym można zobaczyć, jak woda spływa w dół i w górę. Ponieważ woda jest cenna, postanowiliśmy ją zsublimować, zachować (minimalne zużycie: 3L/6L) i zwiększyć jej wydajność. Wyjątkowy. Figlarny. Magical!

ICONE01, to także siedzisko z drewna jesionowego, ze względu na solidność i komfort termiczny, jakie oferuje drewno. Równie dobrze może być dobry!

ICONE01, to w końcu wykończenia ze szczotkowanego i anodyzowanego aluminium, aby uzyskać produkt, którego estetyka jest spójna i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.

Dopasuj kolor w idealnie monochromatycznym wszechświecie. Zrób cięcie z podstawowym, w już załadowanym wszechświecie. Lub po prostu wybierz swój ulubiony kolor.

Niezależnie od tego, czy są gładkie, nakrapiane, łuszczące się, ... te nowoczesne i designerskie toalety podkreślą dekorację Twojego wnętrza odrobiną szaleństwa.

Zainstaluj je, nie mów nikomu i pozwól magii zdarzyć. I nie zaskoczy tylko jednego !

Jesteś wyjątkowy. Twoje toalety też muszą być!

Bądźmy transparentni

Nie mamy nic do ukrycia. Właściwie jest odwrotnie!

Nasze toalety są w 100% wyprodukowane we Francji

Nasza ceramika jest emaliowana w Desvres.

Drewno jesionowe naszych desek sedesowych jest bejcowane w Arras

Zbiornik jest wycinany godzinę na wschód od Paryża .

Nasze aluminiowe elementy są anodowane godzinę na zachód od Paryża.

Zwarcie, z którego jesteśmy dumni!

Wizja - aby ciągle odkrywać na nowo , sztuczna inteligencja itp.

Naszym wyzwaniem jest i pozostanie wykorzystanie innowacji w celu zapewnienia komfortu, higieny i designu, aby stworzyć najbardziej wyjątkowe wrażenia z toalety.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek