TRONA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

TRONA

Producent: Trona

TRONA: Luxury Design Made in Italy

TRONA to włoska zarejestrowana marka w 100% Made in Italy projektuje luksusowe, ręcznie robione meble do zewnętrznych i wewnętrznych SPA, luksusowych hoteli, kurortów, prywatnych basenów i jachtów.

Każdy kawałek TRONA jest konfigurowalny i niepowtarzalny. Podstawowy design, elegancja i luksus: TRONA wpisuje w jedną markę 100% ręcznie robioną włoską jakość na każde osobiste życzenie.

TRONA to gwarantowana jakość, wyjątkowość i piękno designu. Zgodnie z oryginalnym pomysłem Christiana Tamburinelli, wszystkie dzieła sztuki TRONA są opracowywane na zewnątrz i wewnątrz, aby stworzyć wyjątkowe i nowoczesne meble wysokiej jakości. Każdy mebel TRONA wykonany jest w 100% z wodoodpornej, trudnopalnej skóry ekologicznej. Ta ekologiczna tkanina jest odporna na zarysowania, czynniki atmosferyczne i promienie UV. To jest powód, dla którego TRONA zachowuje swoją jakość zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Dzięki TRONA do obszarów zewnętrznych możesz wybierać z szerokiej gamy konfigurowalnych rozwiązań. TRONA trwa wiecznie: każde dzieło sztuki jest pokryte całkowicie zdejmowaną i łatwą do prania okładziną. Co więcej, możesz zmienić pokrycie i zdecydować się na inne osobiste rozwiązania.

Z TRONA do swojego wnętrza, zdecyduj się na jasne, neutralne kolory, aby stworzyć idealne pomieszczenia, w których Twoja rodzina lub osoby w Twoim SPA mogą się całkowicie zrelaksować. Dla Twojego centrum odnowy biologicznej i Twojego Luxury Hotel Resort zaprojektuj swoje pokoje z najlepszej jakości meblami i zapewnij najwyższy komfort dzięki ergonomicznej konstrukcji TRONA.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek