TRIFLEX ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

TRIFLEX ITALIA

Producent: Triflex Italia

Triflex jest wiodącym europejskim specjalistą w zakresie płynnych produktów hydroizolacyjnych i tworzyw sztucznych stosowanych na zimno. Nasze wysokiej jakości systemy zapewniają niezawodne i trwałe rozwiązania do hydroizolacji dachów, balkonów i tarasów parkingowych. Ponadto wielokrotnie udowadniamy naszą wiodącą pozycję w technologii za pomocą całej gamy specjalnych rozwiązań. Oznakowania Triflex wyznaczają standardy na drogach i ścieżkach rowerowych, w fabrykach i parkingach wielopoziomowych. Dostarczamy indywidualne rozwiązania na całym świecie z naszych zakładów produkcyjnych w Minden w Niemczech. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. Niezawodność, koncentracja na usługach i innowacja to wartości, którymi kierujemy się każdego dnia w interesie naszych klientów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek