TREVISO MADE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

TREVISO MADE

Producent: Treviso Made

Treviso Made to „kreatywny” wykonawca i producent mebli, który projektuje i realizuje aranżacje wnętrz oraz rozwiązania meblowe bez ograniczeń dla wyobraźni. Firma może zarządzać całym przepływem pracy od projektu produktu do realizacji projektu, dostarczając rozwiązanie „pod klucz”. podejście Glocal – międzynarodowa dystrybucja połączona z silną znajomością lokalną.

Firma szybko stała się wykonawcą realizującym rozwiązania dla segmentu muzealnego, handlowego, hotelarskiego i mieszkaniowego, gdzie wyróżnia swoją pracę ze względu na możliwość realizacji ambitnych projektów.

ArchitronicaCel bycie „kreatywnym” i kompetentnym w realizacji projektów „out of the box” skłoniło firmę do połączenia mechatroniki z architekturą lub projektowaniem wnętrz.

Tak narodził się dział „Architronica”, który rozwija produkty i rozwiązania z zakresu dynamiki, które przełamują schematy architektury i łączą kompetencję i przemysłową precyzję z rzemieślniczą elastycznością i dbałością o szczegóły.

Produkty dzięki doświadczeniu wykonanemu realizacja innowacyjnych projektów, w 2016 roku firma Treviso Made opracowała pierwszy produkt z katalogu rodziny Architronica, dedykowany segmentowi hospitality i zaprojektowany z architektem Simone Micheli. Nazywa się E.Wall, modułowy panel interaktywny przeznaczony do tworzenia dynamicznych ścian scenograficznych – „ruchomych ścian”. E.Wall to pierwszy z serii produktów przeznaczonych do zastosowań kontraktowych i nadających się nawet do aranżacji wnętrz domowych. Produkty Treviso Made są wielofunkcyjne i adaptacyjne, zmieniają kształt i funkcję w oparciu o nowy sposób życia w elastycznych, dynamicznych i połączonych przestrzeniach cyfrowego społeczeństwa.

Oryginalność - Profesjonalizm - Niezawodność

"Kreatywność", "Elastyczność", " Professional” – to słowa kluczowe Treviso Made, które określają jej zdolność do odpowiadania na życzenia klientów w zakresie personalizacji i realizacji produktów i rozwiązań „po wyjęciu z pudełka”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek