TREMOLADA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 25 - 28 z 28 elementów

TREMOLADA

Producent: Tremolada

Bracia Tremolada zapraszają do odwiedzenia showroomu i kontaktu z ich produkcją w 100% ręcznie robionej we Włoszech tapicerki.

Od pomysłu przez projekt na papierze, projekt 3D aż po gotowy produkt szyty na miarę.. .100% konfigurowalny, zaczynając od wyściółki, wybierając z naszej oferty tkanin, skór, tecnobuku lub naszych pikowanych haftów...wymiary możliwe do osiągnięcia zgodnie z Twoimi potrzebami...do wyboru stopy lub wykończenia metalu i drewna dostępny. A

wszystkie nasze modele przekazują stare i nowe techniki wykonywania ręcznie robionej tapicerki, co jest synonimem rzeczywistości, która oferuje doświadczenie i badania, aby zaoferować usługę oryginalnego szytego na miarę oraz narzędzi niezbędnych do bieżących potrzeb zawodowych. Zaangażowanie klienta skłoniło nas do stworzenia i pokazania kompletnych kolekcji funkcjonalnych przestrzeni mieszkalnych, aby jeszcze lepiej cieszyć się naszymi przedmiotami tapicerowanymi dzięki ofercie realizowanej przez elementy serwisowe i akcesoria, które można również dostosować.

Tremolada: szyta na miarę

Wiedza na temat metody rzemieślnicze, które prowadzą do produkcji salonów wykonywanych z kryterium „handmade”, ze szczególną dbałością o detale wyróżniane przez krawiectwo naszych tapicerów. Wszystko to sprawia, że możliwe jest zaspokojenie każdej potrzeby, różnych wykończeń, czy doboru materiałów przez klientów. Od ręcznego rysowania po wykorzystanie rysunków 3D, jesteśmy odpowiednim partnerem produkcyjnym do produkcji niestandardowych łóżek i specjalnych sof.

Szczególną dbałość zapewnia różnorodność materiałów, wszystkie doskonałej jakości, używanych do powlekania naszych produktów , szeroki wybór naszej kolekcji tekstylnej lub skórzanej. Wybierz jedno z pokryć z naszej kolekcji tekstylnej, aby ubrać. Nasz produkt wykonany ręcznie w Brianza. Od aksamitu po skórę, nasza zdolność dopasowuje się do wszystkich materiałów. Nasze procesy, takie jak hafty pikowane, są synonimem doskonałych umiejętności projektowych. Oferujemy stałe lub zdejmowane osłony, które zaspokoją wszystkie potrzeby. Jesteśmy rzemieślnikiem Twojej tapicerki.

Naszą misją jest tworzenie designerskich mebli tapicerowanych, które przetrwają w czasie i zapewniają absolutny komfort. Dzięki naszej całkowitej personalizacji, od wzornictwa przemysłowego lub rysunku odręcznego, nasze projekty wyposażają domy lub przestrzenie publiczne. Jesteśmy Twoim zaufanym producentem.

Poczynając od rygoru projektowego, studiowania projektu, użycia wysokiej jakości materiałów, umiejętności rzemieślników z Brianzy są podstawą do produkcji naszych specjalnych łóżek i specjalnych sof. Wybierz lub stwórz własny model tapicerowany i kup bezpośrednio od producenta. Łóżka i sofy szyte na miarę do wyposażenia przestrzeni prywatnych lub publicznych, do wyboru z naszego portfolio i do wykonania na miarę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek