TRECE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

TRECE

Producent: TreCe

TreCe jest jednym z wiodących skandynawskich dostawców mebli magazynowych i jednostek do recyklingu dla biur i środowisk publicznych. Głównym rynkiem firmy jest Skandynawia, a także kilka krajów w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Wieloletnie doświadczenie, wraz z silnym pragnieniem innowacji, napędza firmę TreCe do przodu i umożliwia ciągłe opracowywanie nowych inteligentnych rozwiązań projektowych.

Historia firmy

TreCe AB to firma rodzinna, która działa od 1973 roku. Powstała firma TreCes Göran Carnock w 1973 roku, mniej więcej w tym czasie TreCe produkowało sosnowe regały magazynowe i archiwalne.

W 1978 roku do firmy dołączyli dwaj synowie Görana, Claes i Anders Carnock. Razem z Göranem Carnockiem w firmie było teraz trzech Carnocków

stąd nazwa TreCe, trzy Cs. Ze względu na rosnący popyt, firma rozwinęła się zarówno pod względem wielkości, jak i asortymentu, a dziś posiada pełną gamę produktów do przechowywania dla biur i środowisk publicznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek