TREBONN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TREBONN

Producent: Trebonn

Trebonn to młoda włoska marka stworzona z myślą o przekształceniu akcesoriów codziennego życia w wyjątkowe, kultowe przedmioty, piękne w wyglądzie i inteligentne w użyciu.

Produkty Trebonn powracają do włoskiej tradycji i kultury kuchni i designu, sugestie o szerokim międzynarodowym zasięgu i stylu, który nigdy nie jest przewidywalny i nie do pomylenia.

Materiały najwyższej jakości stają się więc przedmiotami dla uważnej i wymagającej publiczności, której nie wystarcza czysta funkcjonalność, ale która uwielbia otaczać się pięknymi rzeczami, które dają więcej wartości dla prostych gestów dnia codziennego.

Sztuka mieszania Jak w najlepszych przepisach wielkich szefów kuchni, sekret Trebonn tkwi w ryzykownych kombinacjach. Mieszanie funkcjonalności, zabawa kolorami i kształtami to połączenie procesu twórczego, który uwielbia ryzykować i zaskakiwać. W ten sposób powstają produkty, które nigdy nie są banalne, zaskakujące i przyjemne w użyciu.

Wartości rodzinyProjekt Trebonn narodził się w pracowitej prowincji Lombardia, z miłości ojca i chęci dzielenia się z dwoma synami. Kuchnia to idealne miejsce spotkań tej przygody. Miejsce od zawsze było symbolem rodziny oraz zdrowych i prostych wartości, takich jak serdeczność. I tak wokół pieca narodziły się pierwsze pomysły, przedmioty kolekcji nabrały kształtu i od razu znalazły konsensus. Dziś Trebonn, nieco ponad rok po jego narodzinach, jest małym, wysoce wyspecjalizowanym i zmotywowanym młodym zespołem, chętnym do rozpowszechniania swojej własnej wizji włoskiego stylu na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek