TRABA'

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

TRABA'

Producent: TrabA'

Krzesła i stoły z kolekcji TrabA' powstają z fundamentalnego wymogu: stworzenia skalibrowanej hybrydyzacji tradycji, nowoczesności i innowacji. Projekt został zaprojektowany przez emilio nanni dla firmy TrabA'. Projektant przeprowadził dogłębne badania koncepcji krzesła i stołu, zastanawiając się nad ich archetypami i rozwijając nową formę esencji dla tej kolekcji.

W rezultacie powstała seria uniwersalnych produktów dostosowanych do rynku mebli krajowych i kontraktowych oraz szczególnie nadaje się do jasnych i przyjaznych środowisk, chętnych do przedmiotów, które dodają odrobinę stylu i prestiżu, a także współczesnego wyglądu, do prywatnych i zbiorowych przestrzeni życiowych. Szeroka gama oferowanych foteli daje poczucie nowoczesności z niespodzianką, w połączeniu z namacalną jakością odzwierciedloną w drobiazgowej dbałości o szczegóły i wykończenia, co daje gamę pozwalającą na dużą wszechstronność użytkowania. TrabA' zapewnia reinterpretację współczesnego designu, tworząc unikalny styl, który nie tylko podąża za najnowszymi trendami, ale oferuje autentyczny sposób życia w każdej przestrzeni.

Trabaldo - firma

Założona w 1969 roku Trabaldo narzuciło się branży meblarskiej jako jedna z wiodących firm produkujących stoły, krzesła i dodatki z drewna i metalu. Współpraca z najsłynniejszymi projektantami już od samego początku wyróżniała historię firmy i zawsze kierowała ewolucją produktów podążając drogą ORYGINALNOŚCI, ELEGANCJI i JAKOŚCI BEZ KOMPROMISÓW.

Wysokie standardy jakości, dbałość o design i komercyjny profesjonalizm to składniki, które zapewniły firmie Trabaldo własny sukces we Włoszech i za granicą jako jeden z najbardziej wykwalifikowanych operatorów przemysłu meblarskiego. Policja firmy polega na łączeniu tradycyjnych umiejętności producenta z nowoczesną organizacją przemysłową, w celu zaspokojenia potrzeb rynków na całym świecie, z zawsze eleganckimi i aktualnymi produktami.

Firma jest tak skonstruowana, aby całkowicie zarządzać wszystkimi fazami procesu proces rozwojowy, od surowca do barwienia, aby zachować identyczny standard i zapewnić szerokie możliwości personalizacji. Dbałość o szczegóły, osobisty design, staranny dobór materiałów, ciągły rozwój technologiczny i maksymalna dbałość o zadowolenie klienta wyróżniają od ponad 40 lat politykę firmy w zakresie wysokich standardów jakościowych, baczna dbałość o design i komercyjny profesjonalizm to składniki, które dały Trabaldo własny sukces we Włoszech i za granicą jako jeden z najbardziej wykwalifikowanych operatorów przemysłu meblarskiego i sprawił, że produkty Trabaldo są idealnym wyborem zarówno do wyposażenia wewnętrznego, jak i kontraktowego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek