TOSCANINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów

TOSCANINI

Producent: Toscanini

Od czterech pokoleń i stuletniej historii pasją Toscaniniego są materiały, które nabierają kształtu i stają się designerskimi przedmiotami: wieszaki i rozwiązania do wieszania i eksponowania ubrań, akcesoriów i butów.

Założona w regionie Piemont we Włoszech, w Isolella Sesia, Borgosesia, w 1920 roku firma zawdzięcza swoje początkowe osiągnięcia błyskotliwemu umysłowi Ettore Toscaniniego, który zaraz po I wojnie światowej rozumiał, jak dostosować ją do potrzeb nowoczesnego przemysłu, aby zaspokoić nowe rynki: najpierw we Włoszech, a później za granicą na duże amerykańskie domy towarowe.

W latach 90. kierownictwo firmy zostało przekazane Giovanniemu i Federice, którzy przywieźli ze sobą świeże know-how, zaawansowane technologie, strategie marketingowe i kreatywność – wraz ze zdrową ciekawością biznesu – i otworzyli drzwi międzynarodowych marek modowych do firmy. Partnerstwo premium zaczyna się od dużych Maisons, dla których Toscanini tworzy ad hoc wieszaki na ubrania i akcesoria, zawsze przy użyciu innowacyjnych rozwiązań i materiałów. Dziś Toscanini jest liderem w produkcji wieszaków do systemu modowego i partnerem najważniejszych marek modowych. jako pleksi do produktów ręcznie wykańczanych, przeznaczonych dla najważniejszych marek modowych, ale także do garderoby prywatnych klientów.

Kolekcja Wnętrz Toscanini sygnalizuje rozwój zintegrowanego systemu zawieszeń do przechowywania ubrań i akcesoriów, połączenie dobrego wyglądu i funkcjonalności, aby zaspokoić indywidualne potrzeby zarówno architektów, jak i właścicieli domów.

Dział Badań i Rozwoju Toscanini to wysoce profesjonalny i zmotywowany zespół, który bacznie śledzi potrzeby rynku i najnowsze trendy w modzie. Ekspertyza głęboko zakorzeniona w tradycji i rozwijająca się z dnia na dzień, dzięki zamiłowaniu do szczegółów i umiejętności opracowywania rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów.

W myśl słów Ettore: „Ci vorrebbe un plûch in più” (co oznacza „zawsze możesz zrobić to lepiej”), czwarte pokolenie Toscanini codziennie podejmuje się wypełniania tej małej luki, która dzieli ich od doskonałości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek