TORTEROLO & RE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TORTEROLO & RE

Producent: Torterolo & Re

Od ponad 40 lat nasza praca ma kluczowy wpływ na rozwijający się rynek zestawów drzwi antywłamaniowych – czyli bezpieczne skrzydło drzwiowe z własną integralną regulowaną ramą antywłamaniową.

Wszystkie nasze produkty powstają w wyniku dokładnego i szczegółowego planowania – bierzemy duma z zapewniania, że wszystkie materiały i komponenty są bardzo starannie dobierane i zatwierdzane, a cała produkcja odbywa się w ramach najnowocześniejszej, zaawansowanej technologicznie operacji, która jest certyfikowana zgodnie z ISO 9001.

Nasza oferta zestawów drzwi antywłamaniowych wraz z szeroka gama stylów i systemów bezpieczeństwa zapewnia nie tylko certyfikaty przeciw włamaniom, ale także imponujący poziom izolacji termicznej i akustycznej, odporność na warunki atmosferyczne (woda i wiatr) oraz wszystkie ważne zapewnienia CE.

Nasza gama stylów i wykończeń, która jest stale rozwijana i aktualizowana, naprawdę oznacza, że możemy sprostać najbardziej wymagającym potrzebom klientów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek