TOPP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TOPP

Producent: Topp

Firma Topp powstała w 1996 roku z połączenia kreatywności, umiejętności technicznych i doświadczenia w rozwoju najnowocześniejszych produktów. Jakość użytych materiałów i nowatorskie rozwiązania w połączeniu z niezawodnością techniczną i nowoczesnym designem pozwoliły firmie Topp osiągnąć pozycję światowej sławy w branży automatyki drzwi, okien, kopuł i świetlików. Topp korzysta z nowoczesnych, najnowocześniejszych technologii inżynierii 3D. Wspomaganie spiekalników laserowych do szybkiego prototypowania przyspiesza proces badania i industrializacji produktów oraz potwierdza wysoki poziom metod produkcyjnych firmy Topp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek