TONCELLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

TONCELLI

Producent: Toncelli

Tocelli to włoska firma specjalizująca się w kuchniach modułowych. Miejsce Tocellego znajduje się w Toskanii, ziemi, która dała początek renesansowi: koncentracja na człowieku jest częścią jego DNA. W Toncelli design to kultura: szacunek dla ludzi staje się kuchnią, w której warto żyć, przesiąkniętą ciepłem, które może zapewnić tylko toskańskie rzemiosło.

W 1960 roku Fernando Toncelli założył firmę noszącą jego imię. Jego marzenie? Aby przekazać światu kulturę toskańskiego know-how – stolarzy, rzemieślników i rymarzy – poprzez produkt, który podkreśla człowieka i jego naturalne pragnienie dzielenia się: kuchnią.

Toncelli, od tradycyjnego stolarstwa po współczesnego „krawca”. made" projekt kuchni Tak wiele się zmieniło w ciągu 60 lat. Pasja Tocellego do pięknego włoskiego stylu życia nie uległa zmianie – jego zrelaksowane wyrafinowanie, spontaniczne ciepło i zdolność do wyrażania emocji, serdeczności i dzielenia się. I to, w połączeniu z doświadczeniem zdobytym przez sześć dekad, zaawansowaną produkcją oraz coraz rzadszym i coraz bardziej wyrafinowanym rzemiosłem, jest tym, co Tocelli wnosi na świat, tak jak wtedy. Aby odnowić obietnicę swojego założyciela. Staranny dobór i precyzyjna selekcja materiałów to cechy wyróżniające kolekcje Tocelli.

Dzięki współpracy z różnymi partnerami do kolekcji zostały dodane nowe grafiki i innowacyjne materiały. Cementy, aglomeraty żywic kwarcowych i prasowane płyty kamienne zapewniają niepowtarzalny i wyrazisty efekt.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek