TM ITALIA CUCINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

TM ITALIA CUCINE

Producent: TM Italia Cucine

Założona w 1951 roku w Ascoli Piceno przez Giacomo i Gabriele Tondi, TM Italia jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji kuchni na zamówienie. W 1998 roku TM Italia wprowadziła innowacyjny system produkcji, który pozwala wytwarzać unikatowe elementy przy wykorzystaniu przemysłowych procesów standaryzacji. W ten sposób firma jest w stanie połączyć doskonałe włoskie rzemiosło z przemysłowymi metodami produkcji, również dzięki ciągłym badaniom technologicznym prowadzonym przez zespół TM Italia LAB we współpracy z Ośrodkami Badawczymi i Uniwersytetami. Katalog TM Italia oferuje nie tylko kuchnie, ale także rozwiązania zintegrowane z innymi środowiskami i systemami automatyki domowej, przeznaczone dla środowisk domowych oraz sektora detalicznego i hotelarskiego. Firma cieszy się dziś silną reputacją na poziomie międzynarodowym, o czym świadczą liczne projekty „pod klucz” realizowane w różnych krajach oraz powszechna obecność laboratoriów TM Italia na całym świecie. W 2015 roku TM Italia otrzymała certyfikat ISO 9001 w zakresie zarządzania jakością, a następnie najbardziej autorytatywne certyfikaty dotyczące zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska, dzięki zastosowaniu paneli wykonanych z drewna pochodzącego z recyklingu.

Konfigurowalne i wykonane na zamówienie kuchnie TM ItaliaThe Prêt seria projet łączy kolekcje kuchni na wymiar z katalogu TM Italia. Wszystkie kuchnie w asortymencie można dowolnie konfigurować, wybierając pomiędzy 5 głębokościami i 5 wysokościami, z paletą ponad 50 kolorów i około 350 materiałów. Kuchnia Miuccia zaprojektowana przez Ruadelpapavero to jeden z bestsellerów firmy i protoplasta produktów objętych projektem „Green Cycle Design”. W ramach tego projektu zastosowano innowacyjną powłokę biologiczną z substancją czynną, która neutralizuje zapachy, które normalnie wydzielają się w kuchni. Miuccia charakteryzuje się młodym i dynamicznym designem, dzięki odważnym zestawieniom bazy, nóżek i uchwytów z polerowanej i odblaskowej różowej miedzi oraz zdecydowanych kolorów drzwi, ozdobionych trójwymiarową przegrodą z opaskami.

Ruadelpapavero, kuchnia Rua inspirowana jest industrialnym stylem loftów, z metalową konstrukcją w kolorze antracytu i kapturem, który nawiązuje do porcelanowego blatu z efektem Ardoise Noire. Drzwi, w wykończeniu z wyrafinowanego wędzonego dębu, charakteryzują się trójwymiarowym efektem nadanym przez pionowe frezowanie, które powtarza się również w szkle Scannellato Belga, które charakteryzuje drzwi witryn. Kuchnia składa się z wyspy na stopach, zwieńczonej metalową konstrukcją zwieńczoną okapem w kształcie walca oraz kolumn z drzwiami, oknami i otwartymi przestrzeniami, doskonale wkomponowanymi w salon.

Kuchnia D90, projektu Marco Taietty, jest inspirowany światem żeglarskim, z drzwiami i profilami, które tworzą cienką listwę bezpieczeństwa wokół podłogi. D90 ma zwartą i niezbędną konstrukcję oraz praktyczne elementy, takie jak drzwi do szaf przesuwnych o zmniejszonej szerokości czy szuflada półwyspu. Górna i dolna część z kamienia w kolorze belgijskiego błękitu tworzy elegancki kontrast z beżowymi drzwiami i frontami z Ardenów.

Kolekcja LAB firmy TM Italia, kuchnia spotyka automatykę domową Około dziesięć lat temu, dzięki eksperymentom firmy TM Italia, narodziła się pierwsza kuchnia zautomatyzowana Laboratorium TM Italia. Nazywa się Petra, wkrótce stanie się jedną z ikon reprezentujących styl i savoir faire firmy.

Zaprojektowana przez Gianlucę Tondi, Petra celebruje trawertyn, używając go do stworzenia wyspy w kształcie bloku, która ukrywa blat i urządzenia przed zewnętrzny widok. Wyspa wyposażona jest w szuflady ze wspomaganiem elektrycznym z wewnętrznym oświetleniem LED, natomiast kolumny ze stali corten wyposażone są w drzwi, którymi można sterować za pomocą pilota. Najnowsza wersja, Petra (18), zaprojektowana przez duet architektów Bernhardt&Vella, charakteryzuje się obecnością uchwytów wpuszczanych, które ułożone naprzemiennie w poziomie i pionie tworzą motyw dekoracyjny. Projekt podkreśla cechy naturalnego kamienia, głównego materiału powierzchni, z drzwiami kolumn w Ceppo di Gré osadzonymi na ramach z brązu oraz z góry wyspy i marmurowym dnem w kolorze Black Marquinia. Półki i drzwi wyspy z brązowego materiału dębowego służą jako kontrapunkt, tworząc wyrafinowany kontrast.

W kuchni Neolite TM Italia przedstawia ewolucję Petry, proponując tę samą koncepcję opartą na przyciągającym uwagę kamieniu naturalnym. Zaprojektowany przez Ruadelpapavero, składa się z dużej wyspy pokrytej kamieniem Brown Gold, z centralną antyczną wkładką z brązu, która kryje się wewnątrz zlewu, pieca, pionowo wyjmowanego piekarnika i okapu. Po zamknięciu tej cennej skrzyni kuchnia staje się salonem, dzięki kolumnom, zamkniętym drzwiami z antycznego brązu i podświetlanymi oknami z jaworu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek