TIS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

TIS

Producent: Tis

TIS jest światową wiodącą firmą, częścią Extravega Group, dostarczającą rozwiązania architektoniczne od 1985 roku dla największych międzynarodowych firm. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych systemów miejsca pracy.

Klientami TIS są międzynarodowe firmy kontraktowe, deweloperzy i firmy z wspólnymi biurami.

Firma przyznaje architektom i projektantom „białą księgę” wyrażającą ich kreatywność, dzięki do elastyczności produktów i rozwiązań szytych na miarę.

TIS: 100% Made in Italy

Sukces firmy to doskonałe połączenie designu, technologii i usług z bardzo wysokimi wolumenami produkcji opracowanymi w krótkim czasie.

Z siedzibą w Nowy Jork, badania i rozwój oraz produkcja są w 100% wyprodukowane we Włoszech. TIS jest obecny na rynku z rosnącą siecią agentów i dystrybutorów w głównych obszarach globalnych. Celem jest bycie liderem w dziedzinie najnowocześniejszej firmy w zakresie najlepszego „dobrego samopoczucia” w miejscu pracy dla jak najszerszego zadowolenia klientów.

Entuzjazm całego personelu TIS wynosi 100%, a lojalność klientów również wynosi 100%.Jednostki biznesowe TIS

TIS zapewnia pełne wsparcie dla potrzeb projektowych architektów i projektantów. Jej 30-letnia kultura nauczyła, że różne momenty projektu, od koncepcji po produkcję i instalację, należy przedstawiać z taką samą uwagą. TIS zawsze stara się jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta.

TIS ma właściwe rozwiązanie dla każdego rodzaju złożoności projektu i budżetu: dzięki gamie standardowych produktów poprzez swoje jednostki biznesowe, takie jak Tis Space dla systemów ścian działowych, Tis Dźwięk do paneli dźwiękoszczelnych, Tis Stage do mebli i akcesoriów, Tis Screen do komunikacji wideo i Tis Style do niestandardowych rozwiązań w miejscu pracy.

Świadomość ekologiczna

Całe produkty i procesy TIS koncentrują się na zmniejszeniu wpływu na środowisko wykorzystanie materiałów nadających się do recyklingu do części metalowych, szklanych, drewnianych i opakowań

TIS bada również łatwe oddzielenie każdego materiału pod koniec jego cyklu życia. Cała gama systemów ściennych TIS nosi znak CE zgodnie z Dyrektywą 89/106/CE.

W końcu jakość jest kluczowym elementem codziennego zachowania ludzi TIS. Firma działa na rzecz lepszej przyszłości dla Spółki i całego świata.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek