TIROLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

TIROLO

Producent: Tirolo

TIROLO to wiodąca firma w branży meblarskiej, zrodzona z pasji do naszego terytorium, do drewna i jego historii.

Założona i rozwijana w sercu kluczowej włoskiej dzielnicy krzeseł, Manzano, reprezentuje tradycję i know-how regionu. Drewno i meble reprezentują tutaj historię, kulturę i pasję.

Urodzona ponad 30 lat temu firma ta jest synonimem wysokiej jakości, solidności, trwałości w czasie oraz pasji dla naszych klientów.

Zamiłowanie do włoskiej tradycji oraz chęć rozpowszechniania produktów Made in Italy na całym świecie zainspirowała nas do opracowania siedzisk i stołów, które najlepiej reprezentują naszą esencję.

Urodzony jako firma rodzinna, nasze wartości to absolutna jakość produktów, uwaga do szczegółów, ciągłe badania i badania materiałów oraz zadowolenie klienta.

Zastosowanie litego drewna stanowi wartość dodaną i kluczową cechę naszych produktów. Drewno jest starannie dobrane, aby pokazać jak najlepsze słoje i najpiękniejsze sęki.

Podobnie TIROLO jest wysoko wykwalifikowanym i kompetentnym w świecie tapicerki. Dział tapicerki wewnętrznej pozwala tej firmie na produkcję arcydzieł, poprzez eksperymenty i ciągłe badania nad innowacyjnymi materiałami i wykończeniami.

Wprawne ręce naszych rzemieślników w połączeniu z innowacyjnymi pomysłami i wzornictwem, pozwoliły nam uzyskać produkty wysokiej jakości, z mistrzowskim wykonaniem .

TIROLO otacza i przekazuje poprzez swoje produkty kulturę tworzenia, poczucie harmonii i komfortu, włoską tradycję drewna oraz inspiracje najlepszym europejskim designem.

TIROLO w realizacji swoich produktów może liczyć na doskonała struktura organizacyjna. Obejmuje wszystkie fazy procesu produkcyjnego. Wartością dodaną i charakterystycznym znakiem są wewnętrzne działy stolarki, malarstwa, tapicerki i opakowań.

Integracja pionowa i współpraca z najbardziej doświadczonymi realiami naszego okręgu pozwala nam być elastycznym, dynamicznym i zawsze wychodzić naprzeciw wymaganiom kontraktu świat. Współpracujemy z międzynarodowymi studiami i projektantami, aby wyposażyć najbardziej ekskluzywne lokalizacje na całym świecie. Nasze produkty to doskonałe rozwiązania dla luksusowych hoteli, biur i restauracji.

Dział customizacji to również fundamentalna część rzeczywistości TIROLO. Począwszy od prostej personalizacji produktów z katalogu, z możliwością wyboru ponad 12 kolorów drewna i szerokiej gamy tkanin, aż po tworzenie produktów zaprojektowanych specjalnie dla klienta.

Elastyczność, słuchanie klienta potrzeby i chęć tworzenia unikalnych produktów pod względem jakości i designu są integralną częścią naszej istoty i naszej codziennej pracy.

Produkujemy niepowtarzalne i niepowtarzalne egzemplarze.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek