TIPTOE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

TIPTOE

Producent: Tiptoe

Podążając śladami pionierskich awangardowych projektantów z Francji, TIPTOE, założona przez Matthieu Bourgeaux, powraca do twórczości kultowych twórców, którzy pozostawili trwały ślad w pamięci pokoleń projektantów. Zespół TIPTOE z siedzibą w Paryżu składa się z młodych przedsiębiorców pasjonujących się projektowaniem wnętrz i architekturą.

Trwałe, kreatywne i starannie wykonane przedmioty w Europie.

Chcemy zaoferować kreatywne doświadczenie, które wykracza daleko poza tradycyjne meble.

Każdy przedmiot TIPTOE został zaprojektowany tak, abyś mógł natychmiast zacząć i łatwo tworzyć nowy i inspirujący mebel, który będzie Ci towarzyszył na różnych etapach Twojego życia. Kochamy rzeczy, które wywołują uśmiech na twarzy ludzi, ponieważ opierają się czasowi i wymagają Twojej kreatywności.

Wszystkie nasze produkty są wykonywane z dbałością w europejskich warsztatach ze szczególnym uwzględnieniem jakości materiałów i nienagannego wykończenia każdego egzemplarza. Bez tego wymogu nie moglibyśmy być usatysfakcjonowani naszą pracą.

W ślady TIPTOE

W 1972 roku francuski artysta i projektant François Arnal opracował wczesną wersję nogi stołowej przy użyciu systemu zaciskowego o nazwie „serre-joint T9” . Jego dzieło jest obecnie uważane za dzieło sztuki i zostało sprzedane przez francuski dom aukcyjny Drouot. W 1982 roku Philippe Starck zastosował również system mocowania na stole stworzonym na zlecenie francuskiej marki Les 3 Suisses. Wracając do prac pomysłowych poprzedników, misją TIPTOE jest projektowanie produktów, które łączą minimalistyczne linie z maksymalną wydajnością, jednocześnie ożywiając klasyczny element projektu z odpowiednią ilością współczesnego francuskiego stylu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek