THEIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


THEIA

Producent: Theia

Theia przedstawia stale rosnącą kolekcję portugalskich ręcznie robionych płytek do pokrywania ścian, oferującą nieskończone możliwości tworzenia znaczących powierzchni dla każdej innej przestrzeni, nasyconych osobowością. Dzięki produkcji z siedzibą w Portugalii i jej historycznych, tradycyjnych technikach produkcji, wykwalifikowani rzemieślnicy starannie ożywiają każdą wymyśloną płytkę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek