THE WATERMARK COLLECTION

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów

THE WATERMARK COLLECTION

Producent: The Watermark Collection

Pionierzy Boutique Brassware, od 1976 roku produkujemy i wykańczamy nasze baterie, prysznice i akcesoria z litego mosiądzu w naszej fabryce w Brooklynie w stanie Nowy Jork. Założona przez Hermana Abela, specjalistę od platerowania metali, nauczyliśmy się, jak stosować jego tajne formuły do wykończeń naszych naczyń łazienkowych i kuchennych, aby nie tylko tworzyć piękne, solidne formy i wzory uchwytów, ale także owijać je w najbardziej wykwintne dekoracyjnych mosiężnych wykończeń.

Nasze zastawy łazienkowe i kuchenne są ręcznie wykańczane z zachowaniem staranności i dbałości o szczegóły, których, jak wiemy, wymagał Herman – co daje jakość produktu, która została wybrana przez jednych z najbardziej wymagających architektów i projektantów wnętrz na całym świecie, od Trump Park Avenue w Nowym Jorku po The Ritz Carlton w Szanghaju.

Jako mała rodzina jednak naszą pasją jest praca nad pięknymi łazienkami wszędzie tam, gdzie istnieją – od szatni pod schodami po penthouse w luksusowa inwestycja – jeśli pracujesz nad czymś oszałamiającym, jesteśmy tu dla Ciebie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek