THE NAPKING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 76 elementów

THE NAPKING

Producent: The NapKing

Bellavia Ricami to już drugie pokolenie rodzinne przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości bielizny domowej. Stosowanie szlachetnych tkanin, poszukiwanie najlepszej siły roboczej i dbałość o opakowanie to elementy, które wyróżniają każdą wyprodukowaną sztukę. The NapKing to nowa marka stworzona z nowoczesnym podejściem do potrzeb klientów o różnych cechach, nie tracąc z oczu osiągnięcia wysokiej jakości i wysokich standardów elegancji.

Marka wykroczyła poza tradycyjną ofertę haftu ręcznego items, podstawowa działalność Bellavii od około 60 lat, proponująca oryginalną kolekcję cyfrowych nadruków na czystej tkaninie lnianej. Rekonstrukcje kształtów i kolorów typowych dla śródziemnomorskich lokacji, kompozycje inspirowane futurystycznymi projektami graficznymi końca XIX wieku to efekt pracy artystów, którzy współtworzyli nową kolekcję „ILUSTRACJE”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek