THE MOSAIC FACTORY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


THE MOSAIC FACTORY

Producent: The Mosaic Factory

Fabryka Mozaiki to marka UCI (Union Ceramics International) od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji, logistyce i projektowaniu mozaik. Oferowane przez nas kolekcje są zawsze produkowane zgodnie z naszymi specyfikacjami, a tym samym w sposób odpowiedzialny. Główna siedziba, europejski magazyn i salon wystawowy TMF® znajdują się w Nistelrode w Holandii. Ponadto TMF® bierze udział w Architecten Showroom Amsterdam i posiada Biuro ds. Jakości i Zaopatrzenia w Singapurze.

Misja i wizjaWierzymy, że możemy uczynić projekty piękniejszymi i bardziej wyróżniającymi się, gdy pracujemy razem – dlatego naszym mottem jest „Let's make coś pięknego!'. Nasze mozaiki doskonale nadają się do tego zadania: są wszechstronne, wysokiej jakości i bardzo przystępne cenowo. Poza tym z naszych mozaik możemy stworzyć prawie wszystko. Oferujemy projekty na zamówienie z wszelkiego rodzaju wzorami, a nawet możemy przetworzyć obraz lub zdjęcie w mozaiki. W ten sposób możemy zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów i tym samym przyczynić się do ich sukcesu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek