THE GLOBE CONCEPT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

THE GLOBE CONCEPT

Producent: The Globe Concept

Globe Concept został opracowany przez norweskiego projektanta Petera Opsvika, znanego z klasycznego krzesełka Tripp Trapp, krzesła biurowego Capisco i rewolucyjnej koncepcji Balans.

Zainspirowany drzewami, na które wspinał się w dzieciństwie, powstał całkowicie nowy koncept dla nowoczesnego, elastycznego miejsca pracy. Globe Concept to wspólny projekt z Andersem Olssonem z Moment AB, który brał udział w rozwoju krzesła i jest odpowiedzialny za zarządzanie prawami, sprzedaż i dystrybucję.

Siedziska „CompActive”

Koncepcja Globe opiera się na dwóch prostych zasadach – aktywny siedzące i zwarte myślenie. Za pomocą funkcjonalnego fotela biurowego Globe „Tree” podjęliśmy próbę skonstruowania najmniejszej przestrzeni do pracy na świecie, jednocześnie zaspokajając potrzebę ciała zarówno ruchu, jak i odpoczynku.

... Więcej

... mniej

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek