TERRAFORMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

TERRAFORMA

Producent: Terraforma

Terraforma to włoska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji mebli ogrodowych, oferująca innowacyjne spojrzenie na międzynarodowy rynek outdoorowy. Zaskakująca propozycja, z ustrukturyzowaną i niezrównaną wizją komunikacji, w której pojedynczy produkt jest ulepszany i utrwalany w czasie.

Dbałość o szczegóły, troska o środowisko, związek z terytorium i formalna innowacja w badaniach nad komfortem punkty centralne, na których opiera się rozwój proponowanych kolekcji.

Każdy wybór w Terraformie jest świadomym wyborem. Dobór materiałów, wykończeń, systemów montażu i logistyki następuje po dokładnej analizie cyklu życia każdego pojedynczego elementu w łańcuchu produkcyjnym. Proces mający na celu maksymalizację wysiłków przemysłowych przy jednoczesnym poszanowaniu naszej planety i środowiska, w którym żyjemy.

Marka Terraforma wyrasta z pnia o mocnych korzeniach: w rzeczywistości jest to projekt bardzo pożądany i stworzony przez wiodącą włoską firmę Déco Spa w sektorze powłok, z silnym zapleczem w branży outdoorowej. W konsekwencji wartości, które umożliwiły jej szybki rozwój, są spontanicznie przekazywane w tym ambitnym projekcie biznesowym, którego celem jest przedstawienie nowego sposobu życia na świeżym powietrzu.

Pierwsze proponowane kolekcje produktów są sygnowane przez studioPANG, które jest również odpowiedzialne za stworzenie marka o rozpoznawalnej tożsamości i podążająca za jej Art Direction. To również jest trwałe partnerstwo, już silne i zwarte, zbudowane przez lata współpracy w rozwoju Déco.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek