TENDAGI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TENDAGI

Producent: Tendagi

Tendagi® to marka Made in Italy, która zajmuje się opracowywaniem i tworzeniem personalizowanych zasłon wewnętrznych, które można spersonalizować za pomocą różnych rozwiązań mocowania, znak towarowy zarejestrowany przez I SOGNI, laboratorium specjalizujące się w produkcji zasłon wewnętrznych, zasłon z drążkiem, paneli zasłony i tkaniny zasłonowe, zlokalizowane w Valpolicella w Weronie

produkcja Tendagi® Firma, poprzez markę Tendagi®, wyraża cały swój profesjonalizm dzięki całkowicie rzemieślniczemu laboratorium, z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w dziedzinie szytych na miarę zasłon wewnętrznych. Dzięki wkładowi nowej generacji współpracowników, projekt Tendagi® ujrzał światło dzienne. Marka chce być punktem odniesienia w branży opakowań firanowych. Dokładne badanie branży i analiza istniejących produktów pozwoliły stworzyć całą kolekcję, składającą się z ponad 60 pakietów zasłon. Poszukiwanie krajowych i międzynarodowych partnerstw związanych z produkcją tekstyliów przyczynia się w optymalny sposób do standardów jakości produktów oferowanych przez markę.

Tendagi® reprezentuje dziś paradygmat nowej generacji firm, które łączą elastyczność, jakość i obsługę z wysoce konkurencyjna koncepcja sprzedaży, skierowana do wymagających i wykwalifikowanych klientów. Produkcja marki Tendagi® jest kompletna i obejmuje wszystkie technologie obecnie wymagane przez rynek: zasłony dekoracyjne, rolety rzymskie i klasyczne zasłony. Wszystkie produkty można konfigurować zarówno z tkaninami technicznymi, jak i dekoracyjnymi oraz systemami manipulacyjnymi o wysokiej jakości, stylu i wzornictwie.

Dzięki wydajnemu systemowi produkcji, Tendagi® oferuje klientom określone terminy dostaw, uwalniając ich od wszelkich mechanizmów związanych z dostawą surowców, gwarantując tym samym poważną, sprawną i terminową relację, opartą na rzetelnej obsłudze i specjalistycznej ofercie. Każdy produkt Tendagi® ma na celu wyposażenie współczesnych przestrzeni mieszkalnych, zgodnie z klasycznym i nowoczesnym stylem życia, a także technicznie zgodny z surowymi kanonami aktualnych przepisów europejskich.

Cele Tendagi® Jednym z celów Tendagi® jest aby zwiększyć znaczenie atmosfery, którą można stworzyć, dokładnie badając odpowiednie zasłony w sektorze wyposażenia pomieszczeń. Łącząc model opakowania kurtynowego z najbardziej odpowiednim odniesieniem kolorystycznym do tkaniny oraz z doborem systemu zapinania mającego na celu podkreślenie każdego otoczenia, powstaje niepowtarzalna atmosfera.

Wizją przyszłości jest zapewnienie publiczności coraz bardziej wydajnego produkt, stale zgodny z aktualnymi trendami, gwarantujący kompletną, zawsze obecną i skuteczną obsługę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek