TENCATE GEOSYNTHETICS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TENCATE GEOSYNTHETICS

Producent: TenCate Geosynthetics

TenCate Geosynthetics jest wiodącym światowym dostawcą geosyntetyków i tkanin przemysłowych.

TenCate Geosynthetics, z siedzibą w Pendergrass w stanie Georgia, Stany Zjednoczone, posiada globalną platformę produkcyjną, organizację handlową i techniczną oraz z powodzeniem konsoliduje i rozwija kluczowe rynki w celu maksymalizacji wartości dla klientów . TenCate Geosynthetics obsługuje rynek globalnie dzięki dwóm oddziałom handlowym — TenCate Geosynthetics i TenCate Industrial Fabrics.

Poprzez przetwarzanie surowców syntetycznych opracowujemy, produkujemy i dostarczamy innowacyjne i niezawodne przemysłowe tekstylia techniczne, które poprawiają wydajność produktów naszych klientów .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek