TEGOLAIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TEGOLAIA

Producent: Tegolaia

Gruppo Industriale Tegolaia to firma produkująca płytki podłogowe, dachówki i łupki.

Gruppo Industriale Tegolaia nigdy nie traci z oczu tradycji, która zaprowadziła ją tak daleko, ale nieustannie poszukuje materiałów i innowacyjnych rozwiązań, które przyczynią się do poprawiają jakość życia i warunki mieszkaniowe obszarów zaludnionych.

Następstwem produktów Tegolaia jest ściśle zaangażowana obsługa klienta, oferując fachowe doradztwo, szybką i rzetelną logistykę oraz stałą pomoc posprzedażową.

Wszystkim pracującym w Tegolaia, na każdym poziomie podzielają poczucie przynależności do solidnej firmy, która stawia na jakość i niezawodność oraz pracują z zaangażowaniem i entuzjazmem, aby przyczynić się do jej rozkwitu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek