TECHNOGYM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TECHNOGYM

Producent: Technogym

Technogym, znana na całym świecie jako „The Wellness Company”, to firma, która zamiast prostego pojęcia „fitness” wprowadziła szerszą i głębszą koncepcję Wellness, prawdziwego dobrego samopoczucia rozumianego jako pozytywne podejście mentalne, styl życia, który oprócz aktywności fizycznej obejmuje również zdrową dietę. Technogym chce pomóc ludziom żyć lepiej dzięki swojemu sprzętowi, który może być używany zarówno na siłowni, jak i w domu, do którego dodaje szereg cyfrowych i połączonych usług i programów, aby umożliwić każdemu dostęp do ich programów treningowych na dowolnym sprzęcie: the Wellness Connected Experience!

Pełna gama narzędzi Technogym Wellness Connected Experience umożliwia klientom Technogym dostęp do spersonalizowanych usług treningowych w dowolnym miejscu, od siłowni po biuro, od hotelu po szkołę lub gabinet lekarski. Wszyscy klienci mają dostęp do ułatwionych usług zarówno na poziomie projektowym, jak i finansowym i zawsze mogą liczyć na wsparcie operatorów Technogym. Technogym szkoli profesjonalnych sportowców, aby wiedzieli, jaki jest odpowiedni sprzęt, aby osiągnąć swoje cele: schudnąć lub wzmocnić mięśnie, wesprzeć plecy lub zwiększyć siłę.

Asortyment sprzętu Technogym jest jednym z najbardziej zróżnicowanych i kompletnych na świecie: sprzęt cardio, do treningu funkcjonalnego, siłowego, do zajęć grupowych itp. Są to produkty, których wysoką jakość potwierdza fakt, że na sześć olimpiad i paraolimpiad firma Technogym była oficjalnym dostawcą.

Asortyment obejmuje sprzęt rowerowy i wioślarski z serią MYCYCLING i SKILLROW do bieżni do odchudzania lub utrzymania kondycji, takich jak MYRUN TECHNOGYM lub Run Personal. PURE STRENGTH lub Selection Pro, ale także linia Power Personal, są odpowiednie dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją siłę, natomiast linia Artis dedykowana jest do treningu cardio.

Wszystkie produkty Technogym oprócz tego, że są profesjonalne i wysokiej jakości funkcjonalne, są również bardzo dobrze zaprojektowane, idealne na elegancką siłownię w domu lub w biurze, ale również doskonale sprawdzają się w medycynie lub rehabilitacji, stanowiąc ważne wsparcie dla tych, którzy potrzebują zregenerować siły po operacji lub wymuszonym okresie odpoczynku. Trening grupowy lub zajęcia towarzyskie mogą również korzystać ze specyficznych programów Technogym Group Cycle i SKILLROW Class.

Od fitnessu do wellness z Technogym Technogym została założona w 1983 roku przez Nerio Alessandri i jego brata Pierluigiego, projektując swój pierwszy sprzęt sportowy w swoim domowym garażu w wieku 22, napędzany pasją do technologii i sportu, Techno+Gym, od którego później wywodzi się nazwa marki. Zaledwie rok po jej założeniu narodziła się pierwsza linia do treningu siłowego, Isotonic Line, a w 1986 roku wyszła Unica, pierwsza linia dedykowana do treningu w domu. Natychmiast stał się ikoną designu, dzięki swojej elegancji i kompaktowym wymiarom, które skupiały całą siłownię na jednym metrze kwadratowym, ale także symbolem statusu, otwierając drzwi do koncepcji wellness, wellness, wprowadzonej po raz pierwszy przez Nerio Alessandri kilka lat później. Wellness jest zatem oderwany od hedonistycznej koncepcji sprawności jako celu samego w sobie i staje się wartością przekrojową, która stawia zdrowie fizyczne i psychiczne na równi.

Przewidując o kilka lat obecne inteligentne zegarki, firma Technogym wprowadziła System Wellness w 1996 roku , z osobistym kluczem TGS, pierwszy system do zarządzania Twoim treningiem za pomocą przenośnego urządzenia, które może być używane na dowolnym sprzęcie: aktywując sprzęt, którego chcesz używać za pomocą osobistego klucza, zawsze możesz śledzić swój program treningowy i sprawdzać jego postęp i wyniki.

W nowym tysiącleciu Nerio Alessandri postanowił założyć Fundację Wellness, aby przeciwdziałać siedzącemu trybowi życia, który coraz bardziej rozprzestrzenia się w dobie internetu, promując społeczne znaczenie aktywności fizycznej i prawidłowego odżywiania oraz podnosząc świadomość na temat właściwa edukacja dla ruchu.

Po raz pierwszy w 2000 roku Technogym był oficjalnym dostawcą na Igrzyska Olimpijskie w Sydney, obsługując trening lekkoatletyczny o wartości ponad 10,00 0 profesjonalistów sportowych ze swoim sprzętem. Australijska jest tylko pierwszą z 6 innych Igrzysk Olimpijskich, w których Technogym zostanie wybrany jako oficjalny dostawca: Ateny 2004, Turyn 2006, Pekin 2008, Londyn 2012, Rio 2016 i PyeongChang 2018. Skillmill to innowacyjny sprzęt wprowadzony na rynek w 2016 i która rewolucjonizuje treningi sportowe na bieżni, ponieważ nie jest to sprzęt zmotoryzowany, ale bezpośrednio aktywowany przez ruch sportowca, pozwalając sportowcom trenować poprzez zwiększenie siły, prędkości i mocy dokładnie tak, jak gdyby biegali na świeżym powietrzu.

Rok później Skillrow i Skillrun narodziły się kluczowe produkty do profesjonalnego i wyczynowego treningu, a wreszcie Skillbike, który zdecydowanie uzupełnia gamę Skill Line. W 2018 Biocircuit dodaje innowacyjny nowy system w połączonej strefie wellness: kompletny program treningu siłowego i cardio z przewodnikiem, skoncentrowany w krótkim 30-minutowym interwale, w pełni konfigurowalny i dostosowany do potrzeb sportowca.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek