TECHNOALPIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

TECHNOALPIN

Producent: TechnoAlpin

Założona w 1990 roku firma TechnoAlpin jest światowym liderem w dziedzinie systemów naśnieżania. Firma posiada liczne patenty, które dziś wyznaczają standardy branżowe w tym segmencie. TechnoAlpin od 1990 roku projektuje i realizuje systemy naśnieżania dla ośrodków narciarskich na całym świecie, a także oferuje rozwiązania do produkcji śniegu w pomieszczeniach. Oprócz snowparków w halach, śnieg w halach to trend rosnący również w branży retail i hotelarstwo.

Snow Room to flagowy produkt dla segmentu SPA. Jest to produkt dla luksusowych spa, gdzie odświeżające zabiegi na zimno oferowane są w połączeniu z gorącymi zabiegami, takimi jak sauna, lub może być stosowany do konkretnych zabiegów, w których zimno odgrywa ważną rolę dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

TechnoAlpin posiada bazę klientów ponad 2.200 klientów i jest znana z wysokiej jakości i niezawodności. Wszystkie produkty są sprzedawane jako rozwiązania pod klucz, gwarantujemy serwis na całym świecie.

TechnoAlpin dostarczył ponad 100 spa, takich jak luksusowe hotele w Alpach, statki wycieczkowe, publiczne łaźnie termalne, prywatne rezydencje, a także sklepy detaliczne.

Firma ma siedzibę w Bolzano w północnych Włoszech i posiada wiele centrów sprzedaży i usług na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek