TARKETT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

TARKETT

Producent: Tarkett

Założona w 1886 roku firma Tarkett jest światowym liderem w branży podłóg. Firma dostarcza zintegrowane rozwiązania w zakresie podłóg i nawierzchni sportowych architektom, profesjonalistom z branży budowlanej, wykonawcom, dystrybutorom, instalatorom i użytkownikom końcowym.

Tarkett współpracuje z wieloma czołowymi światowymi architektami i profesjonalistami budowlanymi, aby zapewnić autentyczne usługi. W rezultacie, zintegrowane rozwiązania podłogowe i nawierzchnie sportowe Tarkett są częścią wielu prestiżowych referencji architektonicznych.

Zintegrowane rozwiązania podłogowe zapewniające najwyższą jakość podłóg

Tarkett dostarcza zintegrowane rozwiązania podłogowe, które zaspokajają określone potrzeby klientów. Każde rozwiązanie podłogowe jest wyjątkowe i przyczynia się do poprawy jakości życia tych, którzy na nich mieszkają, pracują lub lubią spędzać czas wolny.

O ile oferują one lepsze parametry użytkowe i dożywotni zwrot dla budowniczych, zapewniają komfort, dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, pewność siebie i inspirację użytkownikom końcowym.

Szeroka oferta produktów obejmująca winyl, linoleum, laminat, drewno, nawierzchnie sportowe i akcesoria umożliwia firmie Tarkett na całym świecie tworzenie wyróżniających się doświadczeń podłogowych.

Wszystkie rozwiązania podłóg Tarkett oferują wymierne korzyści funkcjonalne, sensoryczne i ekologiczne dla każdy projekt, czy to publiczny, komercyjny, mieszkaniowy, obiekt sportowy, nowa budowa czy remont.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek