TACTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

TACTO

Producent: Tacto

Tacto – po hiszpańsku „zmysł dotyku” – specjalizuje się w projektowaniu i produkcji współczesnych ręcznie robionych dywanów. Tacto chce obudzić zmysły, podkreślając istotę swoich wysokiej jakości dywanów poprzez tekstury, kolory i wzory.

Tacto jest marką projektową dywanów Kuatro, firmy z rodzinną tradycją i wieloletnim doświadczeniem w produkcji dywanów. Owocem tych doświadczeń i dążeń do zaoferowania nowego i awangardowego produktu jest Tacto. Projektowana od prawie trzech lat, każdy szczegół tej pierwszej kolekcji został starannie zmodyfikowany i udoskonalony. Kolekcje zostały stworzone z myślą o projektach aranżacji i dekoracji wnętrz ciepłymi i wygodnymi dywanami, które pozwalają odbierać przyjemne doznania.

W fabrykach firma gwarantuje uczciwe i sprawiedliwe warunki pracy dla swoich pracowników. Ale Tacto dba również o ich warunki życia i aktywnie współpracuje ze społecznością w celu poprawy dostępu do edukacji, lepszych warunków mieszkaniowych, warunków sanitarnych i wody. Tacto wspiera dobro dzieci poprzez członkostwo w Care & Fair.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek