SYSTEMTRONIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów

SYSTEMTRONIC

Producent: Systemtronic

Jakość, ponadczasowy design, doskonałość i zdolność adaptacji to wartości, które kierują podróżą firmy Systemtronic od ponad 30 lat. Od 1988 roku firma opracowuje i produkuje nowoczesne meble pomocnicze, które dostarcza rozwiązania zarówno dla sektora kontraktowego, jak i mieszkaniowego, skutecznie zaspokajając potrzeby tak różnorodnych przestrzeni jak biura i sale konferencyjne, hotele, ośrodki edukacyjne, placówki służby zdrowia, restauracje i domy.

Kolekcje zawierają meble pomocnicze, systemy przechowywania, rozwiązania dla nowych technologii, akcesoria i dodatki o nienagannym wzornictwie i wyrazistym podejściu do rozwiązywania problemów, które czynią Systemtronic wyjątkowym. Wszystkie produkty, certyfikowane przez Instytut Technologiczny AIDIMME, są w 100% wytwarzane w Europie przy użyciu najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu najlepszych praktyk zrównoważonego rozwoju.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek