SVELT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SVELT

Producent: Svelt

Firma Svelt została założona w 1964 roku i od tego czasu produkujemy następujące artykuły: drabiny dla profesjonalistów, dla majsterkowiczów, drabiny domowe i drabiny specjalne, wszystkie z aluminium, stali, drewna i włókna szklanego

rusztowania stalowe i aluminiowe zarówno dla ciężkie i lekkie dźwigi towarowe, wózki ręczne, rampy załadunkowe, urządzenia specjalne, podnośniki koszowe i antresole.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek