SUPERGRES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SUPERGRES

Producent: Supergres

Dynamika firmy Solidność silnej grupy

Założona w 1961 roku w Casalgrande firma Ceramiche Supergres rozpoczęła swoją działalność od produkcji płytek podłogowych i ściennych z podwójnym wypalaniem i cottoforte. Z początkowej małej firmy utworzonej przez założycieli i lokalnych pracowników, firma rozrosła się wraz z dzielnicą przemysłową Sassuolo i rozszerzyła swoją obecność na wielu rynkach na całym świecie, przynosząc dobrobyt swoim założycielom i personelowi przez ponad dwadzieścia lat. W 1996 roku, po serii przeniesień własności, firma została przejęta przez Gruppo Concorde. Od tego czasu Supergres stale się rozwija, a dziś firma eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów na świecie i ma silną reputację jednej z najbardziej uznanych marek ceramicznych na światowym poziomie.

Supergres to dynamiczna i nowoczesna firma która postrzega innowacje i renowację jako podstawowe narzędzia pozwalające sprostać dzisiejszym, stale zmieniającym się trendom rynkowym. Taka świadomość rynkowa, w połączeniu z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, awangardowymi badaniami i dużymi inwestycjami, które były możliwe dzięki przynależności do jednej z największych grup ceramicznych we Włoszech, sprawia, że byliśmy w stanie przetłumaczyć wszystkich klientów ' potrzeb i trendów rynkowych w zakresie kolekcji najwyższej jakości i szytych na miarę

usług

wartości, które stają się wartością dodaną

Supergres mocno wierzy w głęboko zakorzenione wartości i całym sercem je realizuje. Silna więź łączy firmę, pracowników, partnerów i lokalnych dostawców, a dzięki temu silnemu związkowi powstają najwyższej jakości produkty i usługi. Mamy tak samo silną więź z naszymi klientami, co oznacza, że przywiązujemy ogromną wagę do naszych relacji z naszymi klientami , nasza dostępność i niezrównana obsługa klienta, dzień w dzień. W Ceramiche Supergres solidność, lojalność, przejrzystość i niezawodność reprezentują wartości dzisiejsze, a także wartości jutra.

Przede wszystkim, Twój dom

Supergres produkuje podłogi do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, a także okładziny ścienne do kuchni i łazienek, głównie do budynków mieszkalnych . Najwyższej jakości kolekcje ceramiczne, które są w stanie sprostać różnym stylom i potrzebom pod względem estetyki i wydajności technologicznej.

Szeroka gama dostępnych powierzchni, które doskonale komponują się z dzisiejszym i przyszłym stylem życia. Klasyczne, romantyczne, współczesne lub minimalistyczne rozwiązania zawsze charakteryzujące się równowagą, elegancją i harmonią.

Produkty wysokiej jakości pod względem kolorystyki, wyrafinowanych wykończeń i poszukiwanych detali. My w Supergres znamy emocje, jakie odczuwa się, wyobrażając sobie nowy dom, jego kolory, dekoracje i wykończenia: nasze kolekcje mogą urzeczywistnić te przestrzenie, dokładnie tak, jak je sobie wyobraziłeś, ożywając w Twoim domu, tworząc wyjątkową i osobistą atmosferę dzięki intensywny włoski akcent.

Made in Italy, Pochodzenie produktu staje się kodem etycznym

Ceramiche Supergres jest dumna z produkcji swoich płytek ceramicznych we Włoszech, częściowo dla typowego włoskiego stylu, wzornictwa i jakości, a częściowo dla naszych włoskich procesów produkcyjnych , które chronią miejsce pracy, zdrowie i środowisko.

W Ceramiche Supergres ściśle przestrzegamy „Kodeksu Etycznego” proponowanego przez Confindustria Ceramica, co oznacza, że zobowiązujemy się do jasnego i jednoznacznego komunikowania pochodzenia naszych produktów wskazując na nich kraj, w którym płytki zostały wypalone, czyli najważniejszy etap procesu produkcyjnego, jako kraj pochodzenia. Ta procedura gwarantuje maksymalny szacunek i przejrzystość wobec naszych klientów i użytkowników końcowych.

Ci, którzy zdecydują się na zakup naszej ceramiki

"Made in Italy" mogą być pewni, że są one produkowane we Włoszech przy użyciu bezpiecznych surowców i są wytwarzane przez wysoko wykwalifikowany personel , z awangardowymi technologiami, które szanują środowisko i zapewniają najlepsze warunki pracy.

Dlatego pisanie „Made in Italy” na naszych produktach nie jest tylko sloganem handlowym, ale wyrazem silnych wartości korporacyjnych inspirowanych uczciwością, etyka i odpowiedzialność.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek