SUNROOM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SUNROOM

Producent: Sunroom

Sunroom to pierwsza na świecie marka, która już od 1969 roku produkuje składane, przeszklone werandy, uzyskując nawet patent europejski.

Od ponad 50 lat marka Sunroom jest absolutną gwarancją szerokiej gamy produktów charakteryzujących się innowacyjnością, jakością i współczesnego designu.

Nasze duże doświadczenie i ciągłe badania nad nowymi rozwiązaniami pozwalają naszym produktom na zaspokojenie szerokiego spektrum wymagań dotyczących dużych przeszkleń, które można w pełni dostosować do potrzeb klientów.

Produkty Sunroom pozwalają w pełni docenić swoje domu, podnosząc jego wartość i odrębność.

Asortyment Sunroom obejmuje: Składane i przesuwne systemy przeszklone, ogrody zimowe i werandy

Systemy przesuwno-składane Tuttovetro, pergole bioklimatyczne.

Elastyczność produkcji Sunroom umożliwia również budowanie kompletnych ogrody zimowe, werandy i szklarnie solarne wykonywane na zamówienie, zarówno dla obiektów mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi oszczędzania energii s.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek