SUNBRELLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SUNBRELLA

Producent: Sunbrella

Sunbrella opiera się na przekonaniu, że tkaniny powinny być zarówno piękne, jak i funkcjonalne. Zaczęliśmy w latach 60. od wyzwania stworzenia płótna markizowego o znacznie dłuższej żywotności niż bawełna. Sunbrella jest szeroko stosowana w konstrukcjach zacieniających, płótnach morskich i tkaninach obiciowych zarówno do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Nasze tkaniny są wykonane z dużą dbałością o szczegóły projektu i zaprojektowane z solidnymi właściwościami użytkowymi, które zapewniają odporność na blaknięcie i degradację pod wpływem światła słonecznego i Narażenie chemiczne. Tkanina jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie trwała, posiada wiodące w branży właściwości środowiskowe, jest łatwa w pielęgnacji i zapewnia długą żywotność – niezależnie od tego, gdzie jest używana.

Każdy metr tkaniny Sunbrella Performance jest produktem globalnego zespołu wsparcia, którego celem jest produkowanie tylko najbardziej tekstylia o wyjątkowych parametrach, które możesz kupić.

Produkcja

Tkaniny Sunbrella są produkowane w zakładach na całym świecie. Nasza główna lokalizacja produkcyjna to zakład o powierzchni miliona stóp kwadratowych w Karolinie Południowej w USA. Ten zakład w Anderson w Południowej Karolinie posiada całkowicie pionowe zakłady produkcyjne posiadające certyfikat ISO 9001 i 14001, centrum badawczo-rozwojowe oraz laboratorium testowe. Ten zakład ustanowił plan dla naszych zakładów w Lille we Francji i Suzhou w Chinach, lokalizacjach produkcyjnych, które umożliwiają nam najlepszą obsługę naszych klientów w tych regionach. Sunbrella jest zawsze produkowana zgodnie z tymi samymi standardami i jest dostarczana, kiedy jej potrzebujesz, w dowolne miejsce na świecie.

Badania i rozwój

Nasz dział badawczo-rozwojowy nieustannie przesuwa granice tego, co jest możliwe dzięki tekstyliom Sunbrella. Dział badawczo-rozwojowy kieruje naszymi wysiłkami na rzecz ciągłego ulepszania i udoskonalania właściwości wytrzymałościowych tkanin Sunbrella. Dział badawczo-rozwojowy opracowuje również rozwiązania dla nowych projektów tekstylnych, konstrukcji i zastosowań, aby dopasować się do potrzeb rynku tekstyliów o najwyższej jakości.

Projektantów

zespół projektowy Sunbrella działa w Stanach Zjednoczonych i Europie. Ta grupa doświadczonych projektantów tekstyliów wnosi różnorodne doświadczenie w branży i jest aktywnie zaangażowana w projektowanie linii magazynowych, wspólne kolekcje i opracowywanie niestandardowych linii. Projektanci Sunbrella dużo podróżują, aby zebrać informacje na temat trendów, analizy projektów i prognozy dotyczące kolorów – wiedzę, którą dzielą się z naszymi partnerami produkcyjnymi, aby wprowadzać na rynek najnowsze rozwiązania w zakresie dekoracji wnętrz, innowacje w zakresie odcieni i stylizację marynistyczną.

Obsługa klienta

Jeśli masz pytanie nasza tkanina, Sunbrella jest tutaj, aby pomóc w przyjaznej grupie specjalistów ds. obsługi klienta. Ten responsywny zespół ma doświadczenie, aby szybko odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Usługi techniczne

Nasz dział usług technicznych może odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące technicznych aspektów tkaniny Sunbrella. Jeśli pojawi się problem z czyszczeniem lub gwarancją, zespół obsługi technicznej oceni sytuację i zaproponuje rozwiązanie.

Sales Force

Globalni przedstawiciele handlowi tkanin Sunbrella są ekspertami w swojej dziedzinie i posiadają szeroką wiedzę na temat produktów i specyficznych wymagań firmy produkcyjne, dystrybucyjne i projektowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek