STUDIO STIRLING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów

STUDIO STIRLING

Producent: Studio Stirling

Piękne wiszące huśtawki to pasja Studio Stirling. Ta południowoafrykańska marka jest rozpoznawana na całym świecie dzięki luksusowym, ręcznie robionym siedzeniom do huśtawek, hamakom, leżakom i leżankom. Ma świetne partnerstwo w Szwajcarii, skąd obsługuje Europę.

Co kryje się za Studio StirlingKrzesła są ręcznie robione, co pozwala im na indywidualizm i wyjątkowość, szczególnie w projektach z detalami wzorów, w których odzwierciedlają one różnice w rzemiośle. W świecie zhomogenizowanej masowej produkcji wolniej zaprojektowane, ręcznie robione produkty wymagają mniej energii niż produkty masowo produkowane i często trwają dłużej, zmniejszając cykl odpadów w naszej kulturze „wyrzucania”, demonstrując wyjątkowe umiejętności rzemieślnika i wspierającego -w swoim rodzaju kawałki i różnice w projekcie ze względu na proces ręcznego wytwarzania. Idealnie sprawdzają się na zewnątrz na każdym patio, werandzie lub w ogrodzie i świetnie prezentują się w pomieszczeniach

uwielbiają je zarówno dorośli, dzieci, jak i zwierzęta domowe, tworząc uczucie spokoju i radości w swoim przypominającym kokon kształcie. Właścicielka i projektantka Studio Stirling, Joanina Pastoll, czerpie inspirację z natury i jej otoczenia, łącząc estetykę, wygodę i emocje. Najpopularniejsze kolekcje huśtawek to: Bubble, Nest Egg, Recliner i Sling. Większość modeli może mieć opcję nóg lub podstawy.

Właścicielka i projektantka Studio Stirlings, Joanina, ma wielokrotnie nagradzane doświadczenie w sztuce wizualnej, projektowaniu i reklamie, ale zawsze pasjonowała się meblami - zwłaszcza wiszącymi krzesłami. Rozpoczynając działalność ściśle współpracowała ze swoim mężem fotografem Davidem Pastollem. Zmarł w 2017 roku. Joanina czerpie inspirację z natury i swojego otoczenia - dając początek kultowemu wzorowi gałązek Studio Stirlings, który występuje jako opcja dla większości krzeseł, a także wzorowi Jozi / Egoli inspirowanemu jej rodzinnym miastem, miastem złota - Johannesburg, RPA.

Dla Joaniny i jej oddanego zespołu ważne jest połączenie estetyki, komfortu i emocji. „Chcę stworzyć coś funkcjonalnego, ale też pięknego” – mówi. „Działa jako niezwykle wygodne, ergonomicznie zaprojektowane krzesło, ale chcę też wywołać reakcję emocjonalną. Fizyczne doznania krzesła, jak zmienia się samopoczucie, gdy na nim siedzisz

Chcę stworzyć poczucie dobrego samopoczucia.".

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek