STUDIO 66

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

STUDIO 66

Producent: Studio 66

Studio66 od 10 lat produkuje różnorodne systemy osłon przeciwsłonecznych, specjalizując się w ostatnich latach w dziedzinie pergoli bioklimatycznych. Zespół architektów i inżynierów nieustannie pracuje nad osiągnięciem rozwiązań w doskonałej synergii między estetyką a funkcjonalnością.

Wśród głównych wartości korporacyjnych, produkty „szyte na miarę”, zaprojektowane tak, aby były dostosowywane do potrzeb. Wysoka jakość wszystkich elementów użytych do produkcji gwarantuje wydajność. Pergole Bioklimatyczne Studio66 mogą być instalowane jako wolnostojące lub mocowane do ściany i mogą być zintegrowane z systemami oświetleniowymi Led światła lub słupki, obwodowe przesuwane szkło i pionowe żaluzje. osobisty język projektowania, dedykowany wszystkim, którzy chcą mieszkać poza domową przestrzenią, jako miejsce szczególne...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek