STRATO CUCINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

STRATO CUCINE

Producent: Strato Cucine

Strato zostało założone w 1987 roku przez Giannę Farinę i Marco Goriniego jako firma zajmująca się projektowaniem wnętrz. Miłość do gotowania i jedzenia skłoniła Marco Goriniego do stworzenia własnej kuchni na zamówienie. Marco Gorini i pracownicy Strato wspólnie dążą do dbałości o szczegóły, jakość, doskonałość technologiczną, ekskluzywny i innowacyjny design. Projekt kolekcji Strato został stworzony przez Marco Gorini we współpracy z architektami i projektantami Centro Stile Strato, którzy umiejętnie łączą jakość, dbałość o design i ekskluzywne detale. Strato posiada ekskluzywną sieć starannie wyselekcjonowanych dealerów, którzy sprzedają kolekcje Strato w Europie, Azji i Ameryce. Nieustanne poświęcenie się innowacyjnym produktom i zaangażowanie w satysfakcję klientów zaprowadziło Strato na wyżyny świata mebli kuchennych szytych na miarę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek