STONE INTERNATIONAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


STONE INTERNATIONAL

Producent: Stone International

Beton stemplowany Stone Internatonal, ściany stemplowane, mikrocement i kruszywo wyeksponowane zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepsze rozwiązania projektowe i architektoniczne, które tworzą wyjątkowe i stylowe przestrzenie.

Wielu zadowolonych klientów, wraz z ciągłymi badaniami i rozwojem materiałów, sprawiło, że Stone International jest liderem w produkcji podłóg i powłok dekoracyjnych.

Stone International jest również dużym zaangażowaniem w nauczanie zespołów instalatorów, aby mieć profesjonalnych pracowników, którzy mogą wykonać tłoczoną podłogę betonową lub powłoki dekoracyjne z profesjonalizmem, szybkością i niezawodnością.Stone International jest do Twojej dyspozycji, aby zasugerować lub wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące zastosowania naszych systemów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek