STILHAUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów

STILHAUS

Producent: Stilhaus

Historia Stilhaus rozpoczęła się 40 lat temu jako firma rodzinna. Przez lata staliśmy się bardzo radykalną rzeczywistością na tym terytorium dzięki naszej rzemieślniczej dbałości o nasze produkty i otwartej wizji przedsiębiorczości, która prowadzi nas do rozwoju silnej światowej sieci. Umiejętność dostosowania się i interpretacji trendów rynkowych poprzez styl i jakość naszych produktów, była podstawowym elementem konsolidacji Stilhaus na rynku akcesoriów łazienkowych.

Akcesoria łazienkowe o klasycznych lub nowoczesnych liniach

Liniowość i funkcjonalność, jakość i doświadczenie to podstawa elementy do produktów Stilhaus, firma rodzinna, która od 1978 roku oferuje rozwiązania meblowe do łazienki, łącząc inwencję uznanych projektantów z solidnym doświadczeniem pracowników w celu osiągnięcia estetyki i funkcjonalności za rozsądną cenę.

Łazienka Stilhaus ur. ŁAZIENKA, lustro, aplikacja, szczotka do WC, uchwyt na papier są podstawowymi elementami pokoju wellness i pozwalają na realizację i eksploatację projektów proponowanych przez sprzedawcę ku zadowoleniu klienta.

produkty Stilhaus to gwarancja pochodzenia narodowego, nasze produkty są wytwarzane wewnątrz naszej struktury, która jest połączona ze szkieletem włoskich firm.

Stren Gths of Stilhaus

Wzornictwo i tradycyjna dbałość o szczegóły tworzą nasze atuty:

dzika gama produktów, katalog, made in Italy, fachowcy współpracownicy, szybka dostawa, artykuły na zamówienie, wsparcie techniczne, 5 lat gwarancji.

Nowoczesne, Minimalne lub klasyczne, wszystkie nasze produkty są wykonane z czystego mosiądzu, dostępne w różnych i dostosowanych do potrzeb klienta wymiarach i można je montować za pomocą uchwytów ściennych lub naszego specjalnego kleju.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek