STERN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 219 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 219 elementów

STERN

Producent: Stern

Od 1989 roku firma Stern projektuje, rozwija i produkuje elektroniczne krany i urządzenia spłukujące sterowane czujnikami podczerwieni zarówno dla nowych projektów budowlanych, jak i remontowych na całym świecie.

Asortyment produktów firmy Stern obejmuje bezdotykowe elektroniczne krany naścienne i nablatowe , elektroniczne zawory spłukujące do pisuarów i toalet, elektroniczne sterowanie prysznicami, wandaloodporne słuchawki prysznicowe i komponenty elektroniczne.

Zespół badawczo-rozwojowy firmy Stern jest zaangażowany w integrację najnowszych innowacji technologicznych i projektowych przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić całkowitą satysfakcję klienta.

Przeznaczone do użytku w komercyjnych toaletach o dużym natężeniu ruchu, produkty firmy Stern są instalowane na lotniskach, w centrach handlowych, ośrodkach opieki zdrowotnej i szpitalach, na stadionach sportowych, więzieniach, szkołach i restauracjach.

Stern doprowadził do perfekcji równowagę między formą a funkcją i jest dumny z bycia lider branży, który od ponad trzech dekad oferuje innowacje, wydajność i technologię.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek