STEININGER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

STEININGER

Producent: Steininger

Tożsamość korporacyjna Martina Steiningera wyjaśniona jest trzema słowami: jasny, czysty i purystyczny. Marka znana jest z wybitnych koncepcji architektonicznych i wnętrzarskich oraz projektów koncepcyjnych i tworzenia niepowtarzalnych kuchni. Steininger łączy międzynarodowe projekty z wyjątkowym austriackim kunsztem. Minimalizm spotyka się z funkcjonalnością – firma korzysta wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, takich jak drewno, naturalny kamień, aluminium i miejski beton.

Martin Steininger od dawna znany jest ze swoich kuchni wykonanych z betonu. Przejął firmę od swojego dziadka w 1933 roku, kiedy była to jeszcze mała manufaktura w miejscowości St. Martin w Górnej Austrii. Udało mu się rozwinąć firmę w to, czym jest dzisiaj: znaną na całym świecie produkcję kuchni na wymiar z wykorzystaniem najlepszych i najlepszych materiałów.

Tworzenia architektury i wystroju wnętrz Steiningera są znane na całym świecie i cenione na całym świecie. świat. Wszystkie koncepcje są przemyślane i doprowadzone do perfekcji. Meble z własnej manufaktury łączą się z markowymi markami premium. Pozwala to na wyjątkowe połączenie purystycznej nowoczesności, luksusowej prostoty i funkcjonalności. Z zamiłowania do drobnych detali i wysokich standardów jakościowych firma tworzy wizjonerskie koncepcje, które są precyzyjnie dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Oprócz opracowywania koncepcji i specjalistycznego doradztwa Steininger oferuje również dostawę i montaż dla swoich klientów – wszystkie usługi w jednej firmie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek