STEFANIA BOEMI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

STEFANIA BOEMI

Producent: Stefania Boemi

Stefania Boemi mieszka i pracuje w Katanii na Sycylii. Tworzone przez nią prace inspirowane są starannie zbadanymi przedmiotami z przeszłości, które wywołują emocje związane z pamięcią. W szczególności przedmioty typowo sycylijskie, które emanują jej dziedzictwem. Stefania rozkłada każdy przedmiot, dekonstruując go i rekonstruując, aż osiągnie dla niego nową użyteczność i sposób interpretacji. Każda z jej prac jest montowana ręcznie, z myślą o tradycji i rynku wzornictwa rękodzieła.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek