STEEL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


STEEL

Producent: Steel

Steel to włoska firma z wieloletnim rodzinnym dziedzictwem. Zlokalizowana w Carpi koło Bolonii i założona w 1999 roku, jest własnością i jest zarządzana przez rodzinę Po, która jest trzecim pokoleniem zajmującym się produkcją sprzętu kuchennego. Pierwotna firma została założona przez Angelo Po w 1922 roku, a jego rzemiosło ze stali nierdzewnej pomogło w produkcji pierwszych ręcznie robionych pieców, a później w produkcji wysokiej jakości urządzeń dla restauracji . kuchenki i okapy na rynek krajowy. Innowacyjność i funkcjonalność są synonimem estetycznych projektów Steel i profesjonalnego podejścia do produktów kuchennych. Wraz z rozwojem Steel rośnie znaczenie ich własnych marek, takich jak Genesi, Ascot i Sintesi, a także istnieje szereg półprofesjonalnych grilli i sprzętu do gotowania na świeżym powietrzu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek