ST FURNITURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

ST FURNITURE

Producent: St Furniture

Swallow's Tail Furniture to warszawska firma projektowa założona przez parę projektantów i artystów Piotra Grzybowskiego i Magdę Hubkę. Nazwa firmy pochodzi od polskiego tłumaczenia złącza ciesielskiego - gołębi ogon = jaskółczy ogon. Firma STF powstała w 2014 roku, zdobywając międzynarodowe zainteresowanie dzięki nagrodom Must Have 2015 oraz iF Design Award 2016. Meble Swallow's Tail zostały zaprojektowane z sercem. Wszystkie meble można określić jako niepowtarzalne i najwyższej jakości. Są minimalistyczne i mają silną osobowość. STF łączy tradycyjne rzemiosło stolarskie z nowoczesnym wzornictwem i wykorzystaniem zaawansowanych technologii.

Spojrzenie w przeszłość, aby czerpać inspirację z najlepszej tradycji sztuki i spojrzenie w przyszłość, aby wcielić w życie innowacyjne pomysły. Meble Swallow's Tail wyróżniają się zrównoważonym designem. Wszystkie projekty dojrzewają w czasie, podobnie jak dobry ser, w procesie angażującym zespół projektantów, konstruktorów i ekspertów w zakresie technologii produkcji mebli.

STF ma również specjalne podejście do produkcji. Nad procesem powstawania każdego mebla czuwają nasi projektanci, którzy czuwają nad każdym etapem produkcji, począwszy od pierwszego szkicu na papierze. Meble wykonane ze szczególną starannością, aby sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. Zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne, stworzone, aby trwać i pięknie znosić.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek