SPRECH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

SPRECH

Producent: Sprech

Sprech Srl projektuje, produkuje i dystrybuuje we Włoszech i na całym świecie konstrukcje na rozciąganie i modułowe zadaszenia wykonane z tkaniny poliestrowej o wysokiej odporności powlekanej PVC i zabezpieczonej PVDF. Konstrukcje produkowane są ze stali, aluminium i drewna zgodnie z certyfikatem ISO 9001:2008. Sprech srl z przyjemnością wyceni każdy projekt, korzystając ze swojego ogromnego doświadczenia technologicznego, zespołu ekspertów technicznych i wysoko wykwalifikowanej siły roboczej. Sprech srl wykorzystuje wysokiej jakości surowce do wytwarzania produktów zgodnie z najwyższymi standardami przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Sprech srl nieustannie prowadzi badania nad najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i postępem technologicznym, aby uzyskać doskonały stosunek jakości do ceny wszystkich konstrukcji Sprech. Główną cechą produkcji Sprech jest to, że są one produkowane w standardowych rozmiarach modułowych, ale mogą być również produkowane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta. Konstrukcje Sprech można również szybko zdemontować i w razie potrzeby przenieść w inne miejsce.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek